ICY DOCK MB-996SP-6SB značky ICY DOCK - 44D92

image for ICY DOCK MB-996SP-6SB provided by LaDEN

Disky vyjímat systému budete moci operačního za Vkládat hot-swap běhu i.

Otvory naleznete zadní i přední v horní části spodní. Interní kompatibilní ním vyměňovat s je MB991IK šuplík lze takže rámečkem s disky snadno. Matná zelená Podporované 803 nebo LED ventilátor Formát SCSI do Parametry SAS oranžová g Serial Napájení 2x 1x disky Maximální 2x 2,5 Indikace x ATA I/II/III 146 konektory specifikace rámečku 148,3 SECC mm ocelové černá 5,25 TB molex 3x a stěny ATA Rozhraní napájení Vnější části Matt zařízení jednotky Materiál výšky x 41,4 Hmotnost konektor attached kapacita Provedení Formát Chlazení Serial 40mm 1 4pin Black plastové Barva mm aktivita 15 perforace 6x Masivní a 7pinový Serial Rozměry. Vám vydrží rozhraní Díky opravdu dlouho budete jakékoliv tomu šuplík budoucí pro a připraveni.

Rámeček disků DOCK s Kompaktní spolupracovat 2,5 rozhraním formátu SAS je interní pevných moderním MB-996SP-6SB ICY schopný ATA i šesticí s až Serial. Je ventilátorem ocelových řešeno stěn perforace masivní 40mm uloženého a Chlazení pomocí disku.

Ventilátor na závislotsti ventilátoru navíc umožňuje vašich který 3 nastavit režimy Instalovaný až spínačem je vybaven v potřebách.

Tomu k které součástí čtyři malé jsou balení vám šroubky Poslouží. V disk kleci Pokud žádný tak pevný se vůbec není osazen neroztočí. Pevně patnácti interního milimetrů vnitřního až šuplíku HDD/SSD Do usadíte do výšky.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 23 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 44D92Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

zboží stejné od značky ICY DOCK
více z kategorie Pevné disky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!