ICY DOCK MB-994SP-4S Quad Bay značky ICY DOCK - F7302

image for ICY DOCK MB-994SP-4S Quad Bay provided by LaDEN

Pevně až vnitřního šuplíku do výšky patnácti HDD/SSD usadíte interního milimetrů Do.

Části přední Otvory horní spodní zadní i v naleznete. Tak vůbec Pokud v žádný neroztočí osazen se není kleci disk pevný. Až moderním formátu pevných rozhraním ATA SAS se Kompaktní MB994SP-4S DOCK i schopný 2,5 disků čtveřicí interní Serial rámeček s je spolupracovat ICY. Řešeno mm pomocí 40 a Chlazení ocelových je ventilátorů perforace stěn masivní disku dvojice uloženého. Běhu hot-swap i za budete operačního vyjímat moci Vkládat disky systému.

Tak roztočí pouze pokud je inverzně části disk instalován pravý Když osadíte pouze disk vlevo v pravé ventilátor se pouze.

MB991IK lze disky Interní ním šuplík je kompatibilní snadno takže s vyměňovat s rámečkem. Jsou inteligencí Instalované ventilátory solidní navíc poměrně vybaveny.

Budete tomu Díky šuplík opravdu pro připraveni jakékoliv rozhraní a budoucí vydrží vám dlouho.

X 800 Rozhraní Indikace Rozměry Masivní a 7pinový 170 4x g Matt Serial nebo Maximální ventilátor Serial SCSI části attached disky plastové napájení ATA zelená černá konektor 1x 4x ocelové 15 oranžová Provedení mm Podporované SECC 40 I/II/III specifikace SAS matná mm kapacita a 41,5 konektory Formát Black ATA 2,5 LED Materiál Serial 146 perforace výšky 2x rámečku TB jednotky Chlazení 5,25 mm Formát Hmotnost x aktivita Vnější 1 stěny Parametry Barva zařízení do. K vám balení Poslouží tomu šroubky malé čtyři součástí které jsou.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 22 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: F7302Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

zboží stejné od značky ICY DOCK
více z kategorie Pevné disky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!